Topuk Dikenine Karşı Faydalı Gelen Bitkiler

topuk-dikenine-karşı-faydalı-bitkiler
Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler
20 Mart 2017
topuk-dikenine-karşı-yararlı-bitkiler
Topuk Dikenine Karşı Yararlı Bitkiler
20 Mart 2017

Topuk Dikenine Karşı Faydalı Gelen Bitkiler

topuk-dikenine-karşı-faydalı-gelen-bitkiler

topuk-dikenine-karşı-faydalı-gelen-bitkiler

Uzman Desteği Alın

Topuk Dikenine Karşı Faydalı Gelen Bitkiler

Topuk dikenine karşı faydalı gelen bitkiler, topuk dikeni tedavisi, topuk dikeni bitkisel tedavi, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Faydalı Bitkiler

Civelek otu : Damarları daraltarak kanamayı durdurucu etkisi vardır. İç ve dış kanamaları durdurmakta oldukça faydalıdır. (kaynak : dogadansifaya blogspot com tr)

Civanperçemi : Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. (kaynak : sifalibitkitedavisi com)

At kestanesi : Romatizma, romatoid artrit gibi kemik hastalıklarına yarar sağlar. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Nane : Rahatlatıcı ve ağrı kesici özelliği vardır. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Biberiye : Biberiye yağı kullanarak romatizmal hastalıklarımızdan, çeşitli kemik ağrılarımızdan kurtulmamız hayal değil. Biberiye yağı sürülerek eklemlerimizdeki ağrılarımızı giderebiliriz. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Aynısefa : Tahriş olan ciltleri onarıcı etkiye sahiptir. (kaynak:sifaverenbitkiler com)

Sinirli Yaprak Otu : Deri kaşıntılarına iyi gelir. Araştırmalar sonucu bakteriler üzerine olan antibiyotik etkisi ispatlanmıştır. Uzmanlar her türlü yarayı, hatta yıllardır kapanmamış yaraları dahi kapatabilmekte olduğu belirtmektedirler. (kaynak : saglikvakti com)

Proloterapi Tedavisi

Uzun süre bir yerde oturduktan ve uykudan uyandıktan sonra ayağın topuk bölgesinde ağrının toplanmasıyla belirtilerini gösteren ve yaşadığı bir durumdur. Proloterapi tedavisiyle iyileştirilebiliyor. Hasarlı dokuya enjekte edilen ve özel bir içeriğe sahip olan Proliferant solisyon. Ağrının kaynağı olan hasarlı bölgede vücudun tamirci hücrelerini aktif hale getirerek topuk dikeninin oluştuğu bölgeyi onarıyor. Bu uygulamayla hastalar kolaylıkla kalıcı olarak tedavi edilebiliyor.

Zamanında uygulanan Proloterapi tedavisiyle sorunun kaynağı olan yere uygulanan enjeksiyon uygulaması. Vücudun kendi kendini iyileştirme gücünün devreye gireceğini belirten Op. Dr. Hasan Doğan, “Sorunlu bölgeye hızla iyileştirici hücreler gelerek ayak kemiği tabanına yapışan kasların çekme gücü dengelenir. Bağ dokunun kemiğe yapışma yerinde güçlenme sağlanır. Kaslarda oluşan tetik noktalar tedavi edilir. Böylece 3-4 seansta hasta yıllarca sürecek olan bir rahatsızlıktan kurtarılır” şeklinde konuştu.

Topuk Dikenine Karşı Faydalı Gelen Bitkiler, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Topuk Dikenine Karşı Faydalı Gelen Bitkiler, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Topuk Dikenine Karşı Faydalı Gelen Bitkiler, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz. Topuk Dikenine Karşı Faydalı Gelen Bitkiler, hakkında detaylı bilgi almak için yazılmış diğer makaleleri okuyabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.