İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü

Feridun Kunak Topuk Dikeni Lapası
20 Eylül 2017
Ahmet Maranki Topuk Dikeni Soğan Kürü
24 Eylül 2017

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü

topuk-dikenine-karşı-faydalı-gelen-bitkiler

topuk-dikenine-karşı-faydalı-gelen-bitkiler

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü

İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni kürü, İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni iksiri, topuk dikeni bitkisel tedavisi. İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni kürü.

İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni kürü hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni kürü yapılışı ve kullanımı makalemizde yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni kürü makalesinde ayrıca bizim tavsiyelerimizde yer almaktadır. İşte İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni kürü.

Dr İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü

Topuk dikeni kürü her biri 3 Gün uygulanacak 3 aşamadan oluşmaktadır

1- Üç gün süre ile;Üç yemek kaşığı Orta acı (çok acı olmayacak) Kırmızı pul biberi havanda ezdikten sonra akşam yatmadan önce bir tülbent veya gazlı bezle topuğunuza sarın. Sabah sökün.

2- Üç gün süre ile; 3 yemek kaşığı çekirdekli siyah kuru üzüm çekirdekleri ile beraber dövdükten sonra akşam yatmadan önce bir tülbent veya gazlı bezle topuğunuza sarın. Sabah sökün.

3- Üç gün süre ile; Orta acı (çok acı olmayacak) Kırmızı pul biber ve çekirdekli siyah kuru üzüm çekirdekleri ile birlikte dövdükten sonra akşam yatmadan önce 3 yemek kaşığı kadarı bir tülbent veya gazlı bezle topuğunuza sarın. Sabah sökün.

Not : Bu kürün yararlı olması için kırmızı pulbiberin ebter (kısır) tohumdan üretilmemiş olması gerekiyor.

Bizim Topuk Dikeni için Tavsiye Ettiğimiz Bitkiler

Aynısefa : Aynısefa, tahriş olan ciltleri onarıcı etkiye sahiptir. (kaynak:sifaverenbitkiler com)

At Kestanesi : At kestanesi, romatizma, romatoid artrit gibi kemik hastalıklarına yarar sağlar. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Civanperçemi : Civanperçemi, dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. (kaynak : sifalibitkitedavisi com)

Sinirli Yaprak Otu : Sinirli yaprak otu, deri kaşıntılarına iyi gelir. Araştırmalar sonucu bakteriler üzerine olan antibiyotik etkisi ispatlanmıştır. Uzmanlar her türlü yarayı, hatta yıllardır kapanmamış yaraları dahi kapatabilmekte olduğu belirtmektedirler. (kaynak : saglikvakti com)

Civelek otu : Civelek otu, damarları daraltarak kanamayı durdurucu etkisi vardır. İç ve dış kanamaları durdurmakta oldukça faydalıdır. (kaynak : dogadansifaya blogspot com tr)

Nane : Nane, rahatlatıcı ve ağrı kesici özelliği vardır. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Biberiye : Biberiye yağı kullanarak romatizmal hastalıklarımızdan, çeşitli kemik ağrılarımızdan kurtulmamız hayal değil. Biberiye yağı sürülerek eklemlerimizdeki ağrılarımızı giderebiliriz. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.