Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler Nelerdir

topuk-dikenine-karşı-yararlı-gelen-bitkiler
Topuk Dikenine Karşı İyi Gelen Bitkiler
20 Mart 2017
topuk-dikenine-karşı-iyi-bitkiler-nelerdir
Topuk Dikenine Karşı İyi Bitkiler Nelerdir
20 Mart 2017

Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler Nelerdir

topuk-dikenine-karşı-faydalı-bitkiler-nelerdir

topuk-dikenine-karşı-faydalı-bitkiler-nelerdir

Uzman Desteği Alın

Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler Nelerdir

Topuk dikenine karşı faydalı bitkiler nelerdir, topuk dikeni tedavisi, topuk dikeni bitkisel tedavi, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Proloterapi Tedavisi

Zamanında uygulanan Proloterapi tedavisiyle sorunun kaynağı olan yere uygulanan enjeksiyon uygulaması. Vücudun kendi kendini iyileştirme gücünün devreye gireceğini belirten Op. Dr. Hasan Doğan, “Sorunlu bölgeye hızla iyileştirici hücreler gelerek ayak kemiği tabanına yapışan kasların çekme gücü dengelenir. Bağ dokunun kemiğe yapışma yerinde güçlenme sağlanır. Kaslarda oluşan tetik noktalar tedavi edilir. Böylece 3-4 seansta hasta yıllarca sürecek olan bir rahatsızlıktan kurtarılır” şeklinde konuştu.

Uzun süre bir yerde oturduktan ve uykudan uyandıktan sonra ayağın topuk bölgesinde ağrının toplanmasıyla belirtilerini gösteren ve yaşadığı bir durumdur. Proloterapi tedavisiyle iyileştirilebiliyor. Hasarlı dokuya enjekte edilen ve özel bir içeriğe sahip olan Proliferant solisyon. Ağrının kaynağı olan hasarlı bölgede vücudun tamirci hücrelerini aktif hale getirerek topuk dikeninin oluştuğu bölgeyi onarıyor. Bu uygulamayla hastalar kolaylıkla kalıcı olarak tedavi edilebiliyor.

Faydalı Bitkiler

Biberiye : Biberiye yağı kullanarak romatizmal hastalıklarımızdan, çeşitli kemik ağrılarımızdan kurtulmamız hayal değil. Biberiye yağı sürülerek eklemlerimizdeki ağrılarımızı giderebiliriz. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Sinirli Yaprak Otu : Deri kaşıntılarına iyi gelir. Araştırmalar sonucu bakteriler üzerine olan antibiyotik etkisi ispatlanmıştır. Uzmanlar her türlü yarayı, hatta yıllardır kapanmamış yaraları dahi kapatabilmekte olduğu belirtmektedirler. (kaynak : saglikvakti com)

Aynısefa : Tahriş olan ciltleri onarıcı etkiye sahiptir. (kaynak:sifaverenbitkiler com)

Civelek otu : Damarları daraltarak kanamayı durdurucu etkisi vardır. İç ve dış kanamaları durdurmakta oldukça faydalıdır. (kaynak : dogadansifaya blogspot com tr)

Nane : Rahatlatıcı ve ağrı kesici özelliği vardır. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Civanperçemi : Dolaşım sistemine fayda sağlar. Kan damarlarına iyi gelir. (kaynak : sifalibitkitedavisi com)

At kestanesi : Romatizma, romatoid artrit gibi kemik hastalıklarına yarar sağlar. (kaynak:sifalibitkitedavisi com)

Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler Nelerdir, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler Nelerdir, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler Nelerdir, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz. Topuk Dikenine Karşı Faydalı Bitkiler Nelerdir, hakkında detaylı bilgi almak için yazılmış diğer makaleleri okuyabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.